

| Parameter | Value |
|---|---|
| Schedule B | 8542390000 |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Supply Voltage | 5.1 V |
| Min Supply Voltage | 4.9 V |
| Number of Drivers | 1 |
| Number of Receivers | 1 |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 907
Distributors
pcbx
Unit Price$0.60101
Ext.Price$0.60101
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.60101 | $0.60101 |
| 10 | $0.59161 | $5.91610 |
| 25 | $0.58734 | $14.68350 |
| 50 | $0.58388 | $29.19400 |
| 100 | $0.58044 | $58.04400 |
| 300 | $0.57702 | $173.10600 |
| 500 | $0.57362 | $286.81000 |
| 1000 | $0.57024 | $570.24000 |
